0%
Uwaga: uruchamianie JavaScript jest wyłączone w przeglądarce lub dla tej strony. Może to uniemożliwić udzielenie odpowiedzi na niektóre pytania tej ankiety. Proszę sprawdzić ustawienia swojej przeglądarki.

Krytyka Polityczna - Ankieta 2018

Droga Czytelniczko, Drogi Czytelniku!

Chcemy, żeby strona krytykapolityczna.pl cały czas się rozwijała i jeszcze lepiej odpowiadała na potrzeby naszych czytelników. Dlatego zapraszamy do wypełnienia ankiety i szczerego powiedzenia nam, co wam się podoba, a gdzie popełniamy błędy i jakie są wasze oczekiwania wobec nas.

Pytań jest sporo, ale liczymy na waszą cierpliwość. W ramach podziękowania, po wypełnieniu ankiety, otrzymacie 35% rabatu na książki w naszej księgarni internetowej.

Podzielcie się z nami swoją opinią!

Redakcja Krytyki Politycznej


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, w tym danych ujawniających mój światopogląd, poglądy polityczne do celów badawczych. Udzielone przez Ciebie informacje są poufne i nie będą przekazywane innym podmiotom.

Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Stowarzyszenie im. Stanisława Brzozowskiego, ul. Jasna 10 lok. 3, 00-013 Warszawa.

Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celach badawczych dotyczących strony krytykapolityczna.pl.

Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.